Vítáme Vás v našem eshopu. Potřebujete poradit? Napište nám, rádi Vám vytvoříme nabídku na míru.

Paleta osobních barev

Každý člověk dostal do vínku svou jedinečnou výbavu. Týká se to i osobních barev, které jsou u každého unikátní kombinací barvy pleti, vlasů, očí, rtů a zubní skloviny. Tyto barvy a jejich vzájemný kontrast určují naše vyzařování. Příroda je velice moudrá a naděluje nám barvy, které vytvářejí harmonický celek. Zejména ženy však své barvy obratně mění podle své nálady nebo módních trendů. Týká se to především barvy vlasů, která následně ovlivňuje působení ostatních barev. Stává se proto, že se změnou barvy vlasů měníme také svůj šatník a líčení. 

Díky unikátnímu skladebnému systému dekorativní kosmetiky MM beauty & colours si snadno vytvoříte dokonale vyhovující kombinaci barev pro perfektní líčení. Stačí si vybrat vhodnou velikost palety a do ní si poskládat vše potřebné. Jednotlivá líčidla můžete dle libosti obměňovat, takže budete mít vždy perfektní výbavu. Někdo vystačí se základní výbavou, jinému vyhovuje větší výběr pro různé příležitosti nebo roční období. Pokud chcete mít vše přehledně uspořádáno, doporučujeme pořídit si větší paletu jako zásobník všech barev na doma a menší jako pohotovostní do kabelky. 

Paletu na míru Vám rádi pomůžeme sestavit na některém ze setkání našeho klubu krásy, o kterých informujeme registrované zákazníky. Registrovaný zákazník může čerpat i další klubové výhody.

Zpět do obchodu