Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

O nás

Jmenuji se Marie Mandelíková a zabývám se poradenstvím v oblasti kosmetiky a líčení. Mým cílem je navíc pomoci ženám uvědomit si silné i slabé stránky a vlastní jedinečnost. Základem úspěchu je poznání, že každý sám držíme v rukou kormidlo svého života i když se někdy může zdát opravdu k neudržení. Výsledkem tohoto poznání je aktivní přístup k životu a spokojenost nejen se svým vzhledem, ale i v ostatních oblastech života.

Už v dětském věku mě fascinoval svět kosmetiky a krásy. Toužila jsem se stát jeho součástí a hlouběji proniknout do jeho tajů. Cesta nebyla snadná, ale nakonec se sen stal skutečností. Prvních deset let jsem pracovala jako kosmetička, vizážistka, barvová typoložka a image poradkyně a získala tím dobrý základ. Následovalo období 12 let, kdy jsem ve společnosti Avon trénovala kosmetické i obchodní dovednosti. Práce trenérky mě dokonce přiměla vrátit se po letech do školy a vystudovat obor vzdělávání dospělých. Od roku 2013 na českém trhu jako brand manager zastřešuji francouzskou mořskou kosmetiku Thalac, určenou pro kosmetické salony a francouzskou přírodní dermokosmetiku Placentor Vegetal která je distribuována prostřednictvím lékáren.

Své know-how opírám o bezmála 30 let praxe v oboru kosmetiky a vzdělávání. V rámci vlastního celoživotního vzdělávání jsem se setkala s mnoha báječnými lidmi, kteří mi umožnili doplňovat si vědomosti a získávat nové dovednosti. Rozmanitost postupů a metod odhaluje bezpočet různých možností pro budování osobní image. Proto přistupuji ke každé klientce jako k jedinečnému originálu a výsledná varianta je vždy jiná, přestože jistá pravidla zůstávají zachována. Kromě dílčího kosmetického poradenství v oblasti péče o pleť, výběru barev a líčení, poskytuji poradenství v oblasti budování osobní image. V posledních patnácti letech pravidelně spolupracuji s ČT 1 na proměnách divaček v pořadu Sama Doma.

Od roku 2018 vedu kurzy ve spolupráci s pražskou Akademií krásy a zdraví Vlasty Feřtekové. Kurzy jsou určeny široké veřejnosti a nabídka je velmi rozmanitá. Zcela jistě si vyberete, ať už chcete obměnit líčení a zdokonalit péči o sebe, nebo se hodláte stát profesionální vizážistkou/kosmetičkou. Rovněž můžete zakoupit dárkový certifikát a kurz darovat svým blízkým. Podrobnosti viz naše služby.  Když nenajdete, co hledáte, tak mě kontaktujte pro individuální nabídku.

V roce 2019 jsem začala s produkcí vlastní dekorativní kosmetiky MM beauty & colours. MM je ryze česká kosmetika s inovativními recepturami, vhodná i pro citlivou pleť. Pečlivě vybrané ingredience a bohatý obsah pigmentů zaručují nejen zkrášlující, ale také pěstící činek. Unikátní skladebný systém umožňuje vytvořit paletu krásy na míru. Výměna spotřebovaných produktů a jejich náhrada novými do původního obalu jde v duchu eco-friendly přístupu, který šetří životní prostředí a omezuje plýtvání.

 

info@mmbeauty.cz
MM beauty & colours | Marie Mandelíková | IČO 17000718 | Praha 20 – Horní Počernice | mob.: +420 724 153 964 | 

Zpět do obchodu