Vítáme Vás v našem eshopu. Potřebujete poradit? Napište nám, rádi Vám vytvoříme nabídku na míru.

Letní líčení je snadné

Letní období s sebou přináší více pobytu venku a časté cestování. Většinou nechceme trávit příliš mnoho času složitou úpravou svého zevnějšku. Volíme pohodlné a vzdušné oblečení, jednoduchý účes a uvítáme i tipy pro snadné a rychlé nalíčení. Naše pokožka získává díky pobytu na slunci zlatavý odstín, který je skvělým základem pro jednoduché a přitom působivé nalíčení.

Pokud jste doposud nenašla svůj osvědčený letní look, zde je pár tipů:

1. Používejte perleťová multilíčidla - vyberte si barvu, která ladí s vaším odstínem pleti a použijte ji na tváře i oční víčka. Můžete přidat i lehký dotek na rty, na které jste předem nanesla bezbarvou pomádu na rty.

2. Rozjasněte pleť lehkým dotykem třpytivého pudru, namísto silně krycího makeupu s efektem masky. Pokud je pokožka opálená, stačí transparentní rozjasňující pudr. Když jste ještě nestihla nachytat bronz a chcete si dodat sportovní opálený vzhled, použijte pudr bronzující.

3. Nebojte se experimentovat - použijte tónovaný balzám na rty také na vrcholky lícních kostí namísto tvářenky. Okouzlí vás svěžest, kterou tím váš obličej získá.

      Přejeme vám krásné léto a mnoho radostných zážitků. ♥

Více pro Vaši inspiraci čtěte zde

Zpět do obchodu