Vítáme Vás v našem eshopu. Potřebujete poradit? Napište nám, rádi Vám vytvoříme nabídku na míru.

Regenerace pro řasy a rty po létě

Je tu opět září a sním nový školní rok, většina z nás se už vrátila z dovolených a přivykáme obvyklému pracovnímu režimu.

     V každodenním shonu možná nemáme na sebe moc času, ale můžeme přesto dopřát rychlou regeneraci alespoň svým řasám a rtům pomocí vhodných kosmetických výrobků. Dnes Vám představuji dvě novinky nabité pěstícími složkami. Hodí se navíc pro každý barevný typ a každý věk, takže si je můžete pořídit pro sebe, ale jsou i tipem na dárek bez rizika, že se netrefíte do vkusu.

     Možná potřebujete po létě zregenerovat řasy, které byly nadměrně zatěžovány používáním voděodolných řasenek, nebo dokonce nalepením umělých řas metodou řasa na řasu. Nebo jen hledáte řasenku, díky níž docílíte krásně černých, hustých a dlouhých řas. V každém případě jistě oceníte, když bude mít řasenka zároveň zkrášlující a pěstící účinek. Mrkněte sem a zobrazte si podrobnosti o naší novince Řasenka s růstovým sérem.

     Suché rty trápí mnoho žen nejen v létě, ale po celý rok. Není nic otravnějšího, než olupující se, nebo dokonce popraskané rty, které nám o sobě dávají vědět při každém úsměvu. Toužíme přece po vláčných, hebkých a šťavnatých rtech ideálně bez vrásek. Protože to dobře víme, vyvinuli jsme pro vás novinku, která se hodí pro denní nošení i na večer, sama o sobě je neutrální, ale dá se kombinovat s barevnou rtěnkou a vytváří tak neobyčejný a pokaždé jiný efekt. Tento nový skvost z naší nabídky se jmenuje Anti-age třpytivá rtěnka Diamond.

 

Přeji vám pohodový zbytek léta a pevné zdraví

Marie Mandelíková

Zpět do obchodu