Vítáme Vás v našem eshopu. Potřebujete poradit? Napište nám, rádi Vám vytvoříme nabídku na míru.

Paleta plech malá S

Stříbrná kovová kazeta k naplnění jednotlivými produkty MM beauty & colours. Prázdná, se zrcátkem ve víčku, velikost 7,5 x 9,5 cm.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem
Kód: KAZ S
209 Kč
Kategorie: Palety

Samostatně neprodejná. Uvedená cena prázdné kazety platí při současném nákupu alespoň jednoho dalšího produktu jako náplň.

Do kazety se vejdou různé kombinace líčidel MM beauty & colours, např.:

4 x multilíčidlo o průměru 3,6 cm

2 x multilíčidlo o průměru 3,6 cm + 3x oční stín o průměru 2,4 cm

1x pudr o průměru 6 cm + 3x oční stín o průměru 2,4 cm

1x pudr o průměru 6 cm + 1x multilíčidlo / tvářenka o průměru 3,6 cm + 1x oční stín o průměru 2,4 cm

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu