Jste u nás poprvé? Staňte se registrovaným zákazníkem, abyste byli informováni o novinkách a speciálních nabídkách pro členy našeho klubu krásy. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaše objednávky.

Paleta karton Trio prázdná

Černá kartonová kazeta k naplnění produkty MM beauty & colours. Prázdná, velikost 6,5 x 13,5 cm.

Můžeme doručit do:
13.8.2020
Skladem
Kód: KAZ TRIO
262 Kč
Kategorie: Trio

Kazeta s průhledným okénkem ve víčku je určena pro 3 kusy libovolných očních stínů De Luxe nebo multilíčidel MM beauty & colours o průměru 36 mm dle vlastního výběru. 

Samostatně neprodejná, uvedená cena prázdné kazety platí při současném nákupu 3 očních stínů nebo multilíčidel s průměrem 3,6 cm. 

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.