Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám, rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás to nejlepší.

Krémový rozjasňovač

Rozjasňovač se zářivými perleťovými odlesky pro svěží vzhled pleti potlačuje stopy únavy.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 101 102 102-VKLAD Zvolte variantu
190 Kč
Kategorie: Rozjasňovače
Krémový rozjasňovač
Best seller

Lze používat samostatně, pod make-up i na make-up. Malé množství nanášíme nejlépe konečky prstů na oblast pod očima, kde bývají patrné stopy únavy. Lze použít také jako krémovou perleť všude tam, kde chceme docílit zářivého vzhledu - na oční víčka, pod obočí, na vrcholky lícních kostí a na klíční kosti. Velikost - průměr 3,6 cm.

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu