Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Krémový rozjasňovač

Rozjasňovač se zářivými perleťovými odlesky pro svěží vzhled pleti potlačuje stopy únavy.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 101 102 102-VKLAD Zvolte variantu
190 Kč
Kategorie: Rozjasňovače
Krémový rozjasňovač
Best seller

Lze používat samostatně, pod make-up i na make-up. Malé množství nanášíme nejlépe konečky prstů na oblast pod očima, kde bývají patrné stopy únavy. Lze použít také jako krémovou perleť všude tam, kde chceme docílit zářivého vzhledu - na oční víčka, pod obočí, na vrcholky lícních kostí a na klíční kosti. Velikost - průměr 3,6 cm.

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu