Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Paleta plech svěží trio S

Stříbrná kovová kazeta se třemi multilíčidly MM beauty & colours o průměru 3,6 cm. Velikost 7,5 x 9,5 cm, praktické zrcátko ve víčku. Šťavnaté barvy pro svěží letní vzhled.

 

 

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Kód: KAZ S - SVEZI
836 Kč
Kategorie: Pleť

Kazeta včetně náplně - 3 x multilíčidlo o průměru 3,6 cm = opal, broskev a meloun. Uvedené odstíny lze použít na oči rty a tváře. Vhodné pro všechny barevné typy. Výsledný efekt je pokaždé jedinečný podle individuální kombinace ale vždy svěží a okouzlující.

Inspiraci pro líčení naleznete zde

 

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu