Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Multilíčidla Trio de Luxe Plech S

Stříbrná kovová kazeta se třemi multilíčidly MM beauty & colours o průměru 3,6 cm. Velikost 7,5 x 9,5 cm, praktické zrcátko ve víčku. Sada tří sladěných odstínů dokonale zvýrazní oči, obočí i tváře a umožní provést potřebné optické korekce.

Varianta
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Kód: KAZ S - MULTI-1
836 Kč
Kategorie: Pleť
MM Beauty 02 21 paleta S konturovaci trio w
Novinka Tip

Plechová kazeta se zrcátkem ve víčku a magnetickým dnem. Nepostradatelná do každé kabelky. Vyměnitelný obsah:

  1. Světlý odstín v extra perleťovém provedení vhodný k rozjasňování vybraných partií - pohyblivé horní víčko + pod obočí. Vhodný také jako perleťový rozjasňovač.
  2. Tmavý odstín k optickému prohloubení záhybu oka a zvýraznění kontury. Nanášejte na horní víčko od vnějšího koutku směrem ke středu podél řas, do záhybu oka a těsně pod spodní řasy. Brunetky mohou s jeho pomocí navíc zvýraznit obočí.
  3. Střední odstín pro oživení vzhledu, dodání svěžesti a docílení plynulého přechodu mezi tmavým a světlým očním stínem. Využitelný i jako tvářenka.

Jemná textura, která se snadno nanáší a roztírá doztracena, bohatý obsah přírodních pigmentů.

Velikost -  3x náplň průměr 3,6 cm, kazetka 7,5 x 9,5 x 1,6 cm.

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu