Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Paleta svatební blond M

Stříbrná kovová kazeta naplněná produkty MM beauty & colours vhodná pro blondýnky, se zrcátkem ve víčku, velikost 12,5 x 16,5 cm.

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Kód: KAZ M BLOND
2 125 Kč
Kategorie: Palety
Paleta svatební blond M
ZDARMAZDARMA

Kompletní výbava navržená pro jemné svatební líčení pro blondýnky. Paleta obsahuje 9 produktů MM beauty & colours - multilíčidla  DL-P13 opal, DL-M16 čoko, DL-M15 vanilka,DL-P10 latté, oční stíny DL-P02 gold a krémový rozjasňovač 102 champagne, vše o průměru 36mm a oční stíny DL-P05 antique a DL-P01 křišťál o průměru 24 mm, kompaktní pudrt 202 nude o průměru 59 mm.

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu