Jste u nás poprvé? Staňte se registrovaným zákazníkem = členem našeho klubu krásy a získáte slevu 10% na produkty MM beauty&colours. Budete navíc pravidelně informováni o našich akcích a novinkách.

Paleta plech letní trio S

Stříbrná kovová kazeta se třemi multilíčidly MM beauty & colours. Velikost kazety 7,5 x 9,5 cm, praktické zrcátko ve víčku. Šťavnaté barvy pro svěží letní vzhled.

 

 

Můžeme doručit do:
2.10.2020
Skladem
Kód: KAZ S - LETNI
826 Kč
Kategorie: Palety

Kazeta včetně náplně - 1x odstín čoko a 1x odstín sorbet o průměru 3,6 cm, 1x odstín křišťál o průměru 2,4 mm. Uvedené odstíny lze použít na oči rty a tváře. Vhodné pro všechny barevné typy. Výsledný efekt je pokaždé jedinečný podle individuální kombinace. Ideální pro letní líčení, které zdůrazní krásu a půvab opálené pleti.

Inspiraci pro líčení naleznete zde

 

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.