Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám, rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás to nejlepší.

Paleta trio decentní růžové S

Stříbrná kovová kazeta se třemi líčidly MM beauty & colours. Velikost kazety 7,5 x 9,5 cm, praktické zrcátko ve víčku. Růžovo hnědá kombinace pro jemný a decentní vzhled.

 

 

Můžeme doručit do:
10.2.2023
Skladem
Kód: KAZ S - DR
826 Kč
Kategorie: Oči

Kazeta včetně náplně - 1x odstín opal a 1x odstín meloun o průměru 3,6 cm, 1x odstín antique o průměru 2,4 mm. Uvedené odstíny lze použít na oči rty a tváře. Výsledný efekt je pokaždé jedinečný podle individuální kombinace. S touto kombinací vykouzlíte líčení, které zdůrazní přirozenou krásu a půvab. Elegantní nadčasové líčení.

Inspiraci pro líčení naleznete zde

 

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu