Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Paleta hnědé kouřovky S

Stříbrná kovová kazeta s pěti líčidly MM beauty & colours. Velikost kazety 7,5 x 9,5 cm, praktické zrcátko ve víčku. Vybraná kombinace pro hnědé kouřové líčení podle módních trendů podzim/zima 2020-21.

 

 

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Kód: KAZ S - RZ2
1 234 Kč
Kategorie: Oči
hnede kourovky
Tip Must have

Kazeta včetně náplně - 1x odstín rubín, 1x odstín terakota a 1x odstín vanilka o průměru 3,6 cm, 1x odstín gold a 1x odstín antique o průměru 2,4 mm. Vybrané odstíny lze použít na oči a tváře. Výsledný efekt je pokaždé jedinečný podle individuální kombinace. Vyzkoušejte hnědé kouřové líčení, které dodá očím podmanivý vzhled.

Inspiraci pro líčení naleznete zde

 

MM beauty & colours je nová česká značka kvalitní dekorativní kosmetiky. Klade si za cíl uspokojit vysoké nároky moderní ženy na atraktivní vzhled s vynaložením minimálního času a úsilí, to vše navíc za rozumnou cenu.

Při výrobě jsou používány inovativní receptury a pečlivě vybrané ingredience. Kromě zkrášlujícího efektu tak naše produkty dodávají pokožce výživu a hydrataci, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí a propůjčují mladistvý vzhled. Složení je v souladu s nejnovějšími poznatky kosmetologie. Výrobky jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Záleží nám na zachování životního prostředí budoucím generacím v co nejméně pozměněné podobě. Naší hlavní snahou je proto vytvářet čím dál kvalitnější produkty, a vybírat pro ně obaly s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Eco-friendly.

Zpět do obchodu