Z provozních důvodů nebudeme v době od 25.5. do 4.6.2023 odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

CC krém Thalac

Korekční tónovací krém SPF15 pro sjednocení barevného tónu pleti. Pro všechny typy a odstíny pleti. 

Na dotaz
Kód: THA-CC
Značka: Thalac
1 250 Kč
Množství o velikosti hrášku postačí k zakrytí únavy, hydratuje a sjednocuje barevný tón. Snadno se nanáší a perfektně splyne s pletí, aniž by zanechal mastný film. 

Během několika vteřin je tón pleti oživený a pleť získá zdravý a svěží vzhled.

V jediném kroku dodává pleti hydrataci, vyživuje, vylepšuje barvu a rozjasňuje, zakrývá drobné nedokonalosti a chrání proti UV záření.  
Inovace v konzistenci - Ultra jemná textura s vysokým obsahem barvu korigujících CC pigmentů okamžitě po aplikaci přirozeně projasňuje a dokonale sjednocuje barevný tón pleti.
Výrobek oceněný Zlatým pohárem Incheba 2014 za nejlepší inovativní produkt pro domácí použití.

THALAC, francouzská mořská kosmetika, to je blahodárný vliv moře po celý rok.

Mořské rostliny, lastury ústřic, sůl ze Středozemního moře, perlorodky, mořský elastin a kolagen byly pečlivě vybrány pro svou schopnost zvyšovat obranyschopnost, chránit a regenerovat pokožku. Spojením s osvěžujícími, krémovými a jemně parfemovanými texturami, tyto mořské aktivní přísady umožňují kosmetice THALAC poskytovat vysokou účinnost a pocit dokonalé pohody.

Řada produktů určených pro domácí použití doplňuje nabídku profesionální péče v salonech krásy. Díky vysoké úrovni aktivních složek a stejnému složení jako v profesionální řadě výrobků, umožňuje klientům uchovat a prodloužit účinky profesionální péče THALAC mezi jednotlivými návštěvami salónu.

 
Zpět do obchodu