Jste u nás poprvé? Staňte se registrovaným zákazníkem = členem našeho klubu krásy a získáte slevu 10% na produkty MM beauty&colours. Budete navíc pravidelně informováni o našich akcích a novinkách.

Jak se zrodila kosmetika MM beauty&colours

Jak se zrodila značka MM beauty & colours

V dnešní době přeplněné bezpočtem nabídek věhlasných firem se může zdát skoro až bláznivé, zakládat další značku dekorativní kosmetiky. Přes všechny racionální argumenty proti, zvítězila touha, splnit si svůj sen.

 

Jmenuji se Marie Mandelíková a po téměř třicetileté praxi v kosmetickém oboru jsem se rozhodla pro vytvoření vlastní značky dekorativní kosmetiky, která nejen barevně oživuje a okamžitě zkrášluje, ale díky obsahu výživných složek navíc pomáhá uchovat mladistvý a svěží vzhled pleti. Pro jednoho člověka je to ale velice náročné a sama se pustit do takového úkolu, bych si rozhodně netroufla. Uvítala jsem proto, když mi moje kamarádka Kateřina Soušková, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti PR, nabídla, že se toho zhostíme společně.

A tak jsme se společně pustily do díla a jsme tu pro vás. Přejeme si, aby naše společná firma KM Beauty point, s.r.o. byla vnímána nejen jako pouhá obchodní společnost, která produkuje značku MM beauty & colours. Rády bychom vytvořily prostor pro ženy, které mají zájem o sebe pečovat a být si vzájemně inspirací. Budeme velice rády, když si naše výrobky oblíbíte, budete sledovat naše novinky a aktivity a třeba nám zašlete i Vaše podněty. Registrujte se jako náš zákazník a staňte se tak členem našeho klubu krásy s možností získávat jako první aktuální informace o chystaných novinkách za světa kosmetiky a připravovaných akcích.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme mnoho pohodových dní

                                                                                                                               Katka a Marie

více o značce zde